İstanbul 4 Şubesi

Adalar İlçemizde Görevlendirilen Eğitim Yöneticisi Arkadaşlarımızı Ziyaret Ettik

2023 Yılı Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Takvimi neticesinde Kartal İlçemizde Görevlendirilen Eğitim Yöneticisi Arkadaşlarımızı Ziyaret Ettik.

Bu kapsamda Kartal  İlçemizde Yönetici Görevlendirme ile görevlerine başlayan, Heybeliada Orta Okulu Müdürü Mustafa ÇUBUK, Adalar Bilsem Müdürü Şeyma ÜNAL ve Adalar Bilsem Müdür Yardımcısı Kubilay ÖZÜDOĞRU'yu Şube Başkanımız Bilal DURAN, Şube Başkan Yardımcımız Güven YILDIZ ve  Adalar İlçe Temsilcimiz Cüneyt ERGÜNENÇ ve İlçe Yönetimimiz olarak ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.

Millî Eğitim Bakanlığı'nın yönetici görevlendirme takvimi çerçevesinde yeni görevlerinize başladığınız bu özel dönemde, Eğitim-Bir-Sen ailesi olarak sizleri en içten duygularımızla tebrik ediyoruz.

Yeni görevlerinizde, eğitim camiasına olan sevginiz, azminiz ve öğrencilere olan sonsuz inancınızla büyük başarılara imza atacağınıza olan inancımız tamdır. Yolunuz açık, görevleriniz keyifli ve başarılı olsun. Her biriniz, öğrencilerimizin hayatlarında unutulmaz izler bırakacak olan önemli bir rolü üstleniyorsunuz. Bu kutsal görevi layıkıyla yerine getireceğinize inancımız sonsuzdur.

Yeni görevlerinizde sizlere başarılar diler, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler temenni ederiz. Eğitim-Bir-Sen ailesi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.