İstanbul 4 Şubesi

Maltepe'de Okul Ziyeretlerimize Hız Kesmeden Devam Ediyoruz

Şube Başkanımız Bilal Duran, Maltepe İlçe Temsilcimiz Mustafa Karagül ile birlikte Maltepe'de okul ziyaretinde bulunduk. Eğitim Bir Sen olarak sorunları çözen de, çözecek olan da biziz. Sorunları yerinde görüp, incelemek ve çözmek için sahadayız.

Maltepe'de Şehit Murat Naiboğlu İmam Hatip Ortaokulu'nda Eğitim Yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz ile bir araya geldik. Öğretmenler odasında Şube Başkanımız Bilal Duran "İstikametimizi gündelik değişkenlere göre bozmayacak bir kararlılıkla yürüyüşümüz sürecek, üyemize ve ülkemize kazandırmaya, çözülmemiş sorunları da çözmeye devam edeceğiz” dedi.

Eğitim Bir Sen olarak bugüne kadar değerlerinden, ilkelerinden taviz vermedik, bugünden sonra da ilkelerinin ışığında, istikamet üzere yürümeyi sürdüreceğiz.

Öğretmen ve eğitim yöneticisi arkadaşlarımızın dile getirdiği seyyanen zam taleplerini, Yönetici atama takvimine ilişkin belirsizlikleri not aldık. Sorunların çözümüne yönelik gayret göstereceğimizi dile getirdik. Çünkü yaparsa Eğitim Bir Sen yapar.

Şube Başkanımız Bilal Duran "Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren öğretmenlerimiz, eğitim yöneticilerimiz ile okullarda, şube müdürü, memur,şef ve yardımcı hizmetli arkadaşlarımızla milli eğitim müdürlüklerinde bir araya geliyoruz. Alanın nabzını tutmaya devam edeceğiz" dedi.

İlçe Başkanımız Mustafa Karagül "Yaklaşan Mayıs Mutabakatında yetkide istikrar diyeceğiz, yetikimizi kuvvetlendireceğiz, desteğinizi talep ediyoruz" dedi.