İstanbul 4 Şubesi

Pendik İlçemizde Görevlendirilen Eğitim Yöneticisi Arkadaşlarımızı Ziyaret Ettik 3

2023 Yılı Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Takvimi neticesinde Pendik İlçemizde Görevlendirilen Eğitim Yöneticisi Arkadaşlarımızı Ziyaret Ettik.

Bu kapsamda  Pendik İlçemizde Yönetici Görevlendirme ile görevlerine başlayan, Osmangazi İlkokulu Müdürü Hüseyin KOZ, Velibaba İlkokulu Müdürü Selahattin ÖZKÖK, Sultan Abdülhamit Han Orta Okulu Müdürü M. Fatih ÇAM, Kaynarca Kız Anadolu İHL Müdürü Veli AYDIN, Gülizar Zeki Obdan İlkokulu Müdürü Ahmet DİLMEÇ’i  Şube Başkanımız Bilal DURAN, Şube Başkan Yardımcılarımız Emre ŞAHİN, Talip DEMİR ve Güven YILDIZ, Pendik İlçe Temsilcimiz Caner YILDIZ ve Pendik İlçe Yönetimimiz olarak ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.

Millî Eğitim Bakanlığı'nın yönetici görevlendirme takvimi çerçevesinde yeni görevlerinize başladığınız bu özel dönemde, Eğitim-Bir-Sen ailesi olarak sizleri en içten duygularımızla tebrik ediyoruz.

Yeni görevlerinizde, eğitim camiasına olan sevginiz, azminiz ve öğrencilere olan sonsuz inancınızla büyük başarılara imza atacağınıza olan inancımız tamdır. Yolunuz açık, görevleriniz keyifli ve başarılı olsun. Her biriniz, öğrencilerimizin hayatlarında unutulmaz izler bırakacak olan önemli bir rolü üstleniyorsunuz. Bu kutsal görevi layıkıyla yerine getireceğinize inancımız sonsuzdur.

Yeni görevlerinizde sizlere başarılar diler, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler temenni ederiz. Eğitim-Bir-Sen ailesi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.