İstanbul 4 Şubesi

Kartal İlçemizde Görevlendirilen Eğitim Yöneticisi Arkadaşlarımızı Ziyaret Ettik 2

2023 Yılı Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Takvimi neticesinde Kartal İlçemizde Görevlendirilen Eğitim Yöneticisi Arkadaşlarımızı Ziyaret Ettik.

Bu kapsamda Kartal  İlçemizde Yönetici Görevlendirme ile görevlerine başlayan, Kartal Fatma Aliye MTAL Müdürü Yasin IRMAK, Öğretmen Zekeriya Güçer İlkokulu Müdürü Hüseyin DÜLGER, Emir Sencer Ortaokulu Müdürü Recep YILMAZ ve Bekir Topaloğlu İHO Müdürü Fikret KOCAMAN’ı Şube Başkanımız Bilal DURAN, Kartal İlçe Temsilcimiz Muhammet Ali ERBİR ve İlçe Yönetimimiz olarak ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.

Millî Eğitim Bakanlığı'nın yönetici görevlendirme takvimi çerçevesinde yeni görevlerinize başladığınız bu özel dönemde, Eğitim-Bir-Sen ailesi olarak sizleri en içten duygularımızla tebrik ediyoruz.

Yeni görevlerinizde, eğitim camiasına olan sevginiz, azminiz ve öğrencilere olan sonsuz inancınızla büyük başarılara imza atacağınıza olan inancımız tamdır. Yolunuz açık, görevleriniz keyifli ve başarılı olsun. Her biriniz, öğrencilerimizin hayatlarında unutulmaz izler bırakacak olan önemli bir rolü üstleniyorsunuz. Bu kutsal görevi layıkıyla yerine getireceğinize inancımız sonsuzdur.

Yeni görevlerinizde sizlere başarılar diler, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler temenni ederiz. Eğitim-Bir-Sen ailesi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.