İstanbul 4 Şubesi

Pendik'te Okul Ziyaretindeyiz

Şube Başkanımız Bilal DURAN, Şube yönetim kurulu üyelerimiz Emre ŞAHİN, Talip DEMİR ve İlçe Temsilcimiz Caner YILDIZ ile birlikte Pendik'te;Tevfik İleri İlkokulu müdürü Ahmet Feyzi Güneri, Minik Tayfalar Ana Okulu müdürü Emine Ülkü TEKE, Prof. Dr. Necmettin Erbakan İHO müdürü Beşir TORUK, Güzelyalı İHO müdürü Muhammet Kerem ÖNCEL'i ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dileyerek, hayırlı olsun dedik.

Millî Eğitim Bakanlığı'nın yönetici görevlendirme takvimi çerçevesinde yeni görevlerinize başladığınız bu özel dönemde, Eğitim-Bir-Sen ailesi olarak sizleri en içten duygularımızla tebrik ediyoruz.

Yeni görevlerinizde, eğitim camiasına olan sevginiz, azminiz ve öğrencilere olan sonsuz inancınızla büyük başarılara imza atacağınıza olan inancımız tamdır. Yolunuz açık, görevleriniz keyifli ve başarılı olsun. Her biriniz, öğrencilerimizin hayatlarında unutulmaz izler bırakacak olan önemli bir rolü üstleniyorsunuz. Bu kutsal görevi layıkıyla yerine getireceğinize inancımız sonsuzdur.

Yeni görevlerinizde sizlere başarılar diler, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler temenni ederiz. Eğitim-Bir-Sen ailesi olarak her zaman yanınızda olduğunuzu bilmenizi isteriz.
 

Yeni eğitim-öğretim döneminin eğitim yöneticileri, öğretmenlermiz, eğitim çalışanlarımız, velilerimiz, öğrencilerimiz ve tüm eğitim paydaşlarımız için verimli, sağlıklı, huzurla geçmesini ve hayırlara vesile olmasını dileriz.

#İyikiEğitimBirSenvar