İstanbul 4 Şubesi

Tuzla'da Okul Ziyaretindeyiz

Şube Başkanımız Bilal DURAN, Şube yönetim kurulu üyelerimiz ve İlçe Temsilcimiz Mustafa Karayiğit ve İlçe Yönetim Kurulumuz ile birlikte Tuzla'da;Tuzla Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Eğitim Lisesi müdürü Abdullah ENGİN, Tuzla Orhanlı İlkokulu ve Ortaokulu müdürü Yılmaz KILIÇ, Tuzla Halk Eğitim Merkezi müdürü Cihan BİNGÖL ve Tuzla Peyami Safa ilkokulu müdürü Nebahat TÜRK'ü 

ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dileyerek, hayırlı olsun dedik.

Millî Eğitim Bakanlığı'nın yönetici görevlendirme takvimi çerçevesinde yeni görevlerinize başladığınız bu özel dönemde, Eğitim-Bir-Sen ailesi olarak sizleri en içten duygularımızla tebrik ediyoruz.

Yeni görevlerinizde, eğitim camiasına olan sevginiz, azminiz ve öğrencilere olan sonsuz inancınızla büyük başarılara imza atacağınıza olan inancımız tamdır. Yolunuz açık, görevleriniz keyifli ve başarılı olsun. Her biriniz, öğrencilerimizin hayatlarında unutulmaz izler bırakacak olan önemli bir rolü üstleniyorsunuz. Bu kutsal görevi layıkıyla yerine getireceğinize inancımız sonsuzdur.

Yeni görevlerinizde sizlere başarılar diler, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler temenni ederiz. Eğitim-Bir-Sen ailesi olarak her zaman yanınızda olduğunuzu bilmenizi isteriz.