İstanbul 4 Şubesi

Sultanbeyli İlçemizde Görevlendirilen Eğitim Yöneticisi Arkadaşlarımızı Ziyaret Ettik 2

2023 Yılı Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Takvimi neticesinde Sultanbeyli İlçemizde Görevlendirilen Eğitim Yöneticisi Arkadaşlarımızı Ziyaret Ettik.

Bu kapsamda  Sultanbeyli İlçemizde Yönetici Görevlendirme ile görevlerine başlayan, Ahmet Yesevi İlkokulu Müdürü Ali YACAN’, Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Hüseyin KURT, Cemil Meriç Anadolu Lisesi Müdürü Nihat KESKİN ve Nilüfer Hatun Kız AİL Müdürü Hülya KESKİN’i  Şube Başkanımız Bilal DURAN, İlçe Temsilcimiz Ecmel Ekrem KILIÇ  ve İlçe Yönetimimizle beraber ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dileyerek, hayırlı olsun dedik.

Millî Eğitim Bakanlığı'nın yönetici görevlendirme takvimi çerçevesinde yeni görevlerinize başladığınız bu özel dönemde, Eğitim-Bir-Sen ailesi olarak sizleri en içten duygularımızla tebrik ediyoruz.

Yeni görevlerinizde, eğitim camiasına olan sevginiz, azminiz ve öğrencilere olan sonsuz inancınızla büyük başarılara imza atacağınıza olan inancımız tamdır. Yolunuz açık, görevleriniz keyifli ve başarılı olsun. Her biriniz, öğrencilerimizin hayatlarında unutulmaz izler bırakacak olan önemli bir rolü üstleniyorsunuz. Bu kutsal görevi layıkıyla yerine getireceğinize inancımız sonsuzdur.

Yeni görevlerinizde sizlere başarılar diler, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler temenni ederiz. Eğitim-Bir-Sen ailesi olarak her zaman yanınızda olduğunuzu bilmenizi isteriz.